News

 

Wasze zdjęcia z LFO

Zobacz, jak widzą festiwal fani, którzy pojawili się na koncertach. Oto galeria 10 najlepszych zdjęć, przesłanych nam przez uczestników Life Festival Oświęcim. Ich autorzy dostają w nagrodę dwuosobowe karnety na LFO2015!

Wasze zdjęcia z LFO

To był wspaniały dzień. Rano bieg na 10km, a wieczorem Eric Clapton. Dwie najwspanialsze formy spędzenia czasu, a to tylko na "Life Festival Oświęcim".
Fot. Łukasz Olech

Wasze zdjęcia z LFO

13 koncert Eric Claptona w życiu. 4 w przeciągu 7 dni (Przed LFO byłem 22.06 w Leeds, 24.06. w Mannheim i 26.06. we Wiedniu). Wspaniała przygoda zakończona koncertem 30 km od domu. Na zdjęciu wraz z koleżanką, z którą poznałem się na zeszłorocznym koncercie Claptona w Łodzi. Wprawdzie we Wiedniu stałem pod samą barierką na wprost Claptona (dosłownie 3 metry od Erica), jednak jeżeli chodzi o klimat, to koncert w Oświęcimiu był najlepszym z tegorocznych, na których byłem.
Fot. Dominik Pawlak

Wasze zdjęcia z LFO

Nie ma to jak Rodzina i wspólne upodobania Muzyczne.
Fot. Piotr Guja

Wasze zdjęcia z LFO

Było sielsko i anielsko...
Fot. Katarzyna Bialik

Wasze zdjęcia z LFO

Znak peace znaczy również drugi z rzędu wspaniały i bardzo długo wyczekiwany koncert. Jako fanka Audioslave i Soundgarden nie mogłam sobie odpuścić pierwszej wizyty Chrisa z chłopakami w Polsce ;) Mój pierwszy i na pewno nie ostatni LFO.
Fot. Aleksandra Talarczyk

Wasze zdjęcia z LFO

Różnica pokoleń? Dla nas nie istnieje, szczególnie nie jeśli chodzi o gusta muzyczne. Ja i mój tata podczas LFO 2014.
Fot. Katarzyna Dąbek

Wasze zdjęcia z LFO

Słońce, Tyskie, w tle Tauron i najlepsza muzyka!!! Najlepsze dni lata 2014!!!
Fot. Magdalena Wójcicka

Wasze zdjęcia z LFO

LFO łączy ludzi!
Fot. Ewa Biskupska

Wasze zdjęcia z LFO

To był wspaniały moment koncertu. Właściwie najlepszy. Na wysłuchanie Fell On Black Days na żywo czekałem 21 lat. Łzy, śpiew ochrypłym już gardłem i to zdjęcie.
Fot. Robert Spasiuk

Wasze zdjęcia z LFO

Koncert Erica Claptona, ja i mój świeży wtedy tatuaż przedstawiający obraz zamieszczony na okładce mojej najukochańszej płyty wszechczasów, 'Layla and othe assorted love songs'.
Fot. Bruno Kamiński