Artyści na Life Festival Oświęcim

 

Grizzlee / Dryskull

Każdy z nich ma już wiele osiągnięć na koncie. Postanowili połączyć swoje talenty tworząc Grizzlee/DrySkull - duet specjalizujący się w melodyjnej elektronice.

Grizzlee (Kamil Raciborski) to wokalista i autor tekstów. Znany przede wszystkim z występów w grupie reggae East West Rockers. W 2011 roku z jego inicjatywy powstał zespół Mixtura. Projekt łączący różnorodne gatunki muzyczne swoją premierę miał w listopadzie 2012, kiedy to ukazał się album "Duch w maszynie". Grizzlee współpracował też między innymi z Pezetem, Te-Trisem, Molestą Ewenement i Grubsonem.

DrySkull (Robert Krawczyk) to producent i kompozytor muzyki elektronicznej. Współodpowiedzialny za produkcję ostatniego albumu Mroza pt. "Rollercoaster". Jego produkcje pojawiły się również na albumach takich artystów jak Afromental, VNM czy grupa Pokahontaz.

Grizzlee/DrySkull nagrali wspólny album, “Stadium Regenesis”, którego premiera jest zapowiedziana po wakacjach. Jak mówią, przy nagrywaniu płyty postawili na „najbardziej pierwotne dobro zawarte w muzyce, czyli melodyjność”.